Admin, Karabaş Otu Yorumu


Karabaş Otu hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Karabaş Otu konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin, 28.01.2013 Tarihinde Yazdı
Cevap Ekleyin
İsminiz :
Cevabınız :
E Posta Adresi : (Sitede Yayınlanmaz)
İnsanmısınız ? :
Kırmızı renk ile yazılan sayıyı girin
Gönderin :

fatih
21.07.2015
bizde yeni başlafık sedef hastasıyız ,şifayı rabbim karabaş otuna vermiş bizde deniyoruz,memnun kalırsak tekrar yazarız

Murat Özkan
14.02.2015
Prostat büyümesinden dolayı idrara çıkmakta zorlanıyordum,yaklaşık 30 yıllık eczacı bir arkadaşımın tavsiye üzerine karabaş otu çayına başladım. Hazırlanışı 1 hafta süreyle, bir başy karabaş otu bir cezve suda haşlanacak, sbu kaynamaya başladıktan sonra 2 dk. daha kaynatıldıktan sonra, iç ilebilir sıcaklıkta olduğunda içine bir çay kaşığı gerçek bal karıştırılarak bir hafta boyunca her gün, daha sonraki haftalarda ise 2-3 kez içilecek. Ta ki, şikayetler bitinceye kadar. Ben çok faydasını gördüm umarım prostat şikayeti olan diğer hastalar da şifa bulurlar. Doğada her terlü hastalığın tedavisinin bulunduğuna inanıyorum yeter ki doğru otu bulup, doğru miktarda kullanalım. Hepimiz için sağlıklı günler dierim.


 

#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Karabaş Otu, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Temmuz - 2018